• Carpe

Bebek Yoda Funko Pop! Oyuncağı Olarak Geliyor


Star Wars evreninin hayranlarının sevmekten ölüp biteceği, "evrenin en tatlı" varlığı.. Bebek Yoda :)


Disney+ ekranlarına özel yapılan Star Wars dizisi The Mandalorian izleyicilerin büyük sevgisini ve ilgisini almayı başardı. Hatta İnternet dünyasında o kadar tutuldu ki dizinin başrolünü bile gölgede bırakmayı başardı.


Mandalorian dizisiyle birlikte hayatımıza giren ve büyük sansasyon yaratan "küçük yeşil bebek" tüm gizemini korumasına rağmen tüm platformlarda adını bebek Yoda olarak duyurmayı başardı.


Haliyle hayranlarının hemen edinmek isteyeceği ürün haline gelen bebek Yoda için ünlü oyuncak üreticisi Funko, resmi Twitter hesabından Funko Pop! Figürü üreteceğinin duyurusunu yaptı.


Öncelikle şunu belirtmek lazım ki bebek Yoda bizim bildiğimiz Yoda değil. Onunla aynı ırktan bir bebek, zaten dizi de orijinal üçlemeden sonraki bir zamanda geçiyor. Star Wars serisinin ya da külliyatının hiçbir yerinde Yoda’nın ırkı açıklanmadığı için “Yodagillerden olan bebek” yerine bebek Yoda deniyor.Her ne kadar bildiğimiz Yoda olmasa da bu şirin figür önümüzdeki bahar aylarında raflarda yerini alacak. :)


Sizde eğer bir Star Wars hayranı iseniz bu ürünlere göz atmanızı tavsiye ederiz. :)

13 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör