• Carpe

Ejderha Mı Yoksa Uzaylılar Mı ?


Bir YouTuber, Elon Musk'ın sahibi olduğu ve Barış Özcan'ın da YouTube üzerinde canlı yayınladığı SpaceX'in roket fırlattığı gün canlı yayına yansıyan "Ejderha Silueti" görüntülerini yayınladığı video ile Dünya gündemine oturdu.


YouTube'da UFO'larla ilgili komplo videoları paylaşan Disclose Screen 'The Grimreefar', gökyüzündeki tanımlanamayan nesneleri gösterdiği videolarla izleyicilerin ilgisini çeken bir kanal.


Kanal sahibi yakın bir zamanda Dünya dışı varlıklarla ilgili bir video paylaşarak, "Dünya dışı uçan araçlara kesinlikle inanıyorum ve bu fenomeni 20 yıldan fazla süredir araştırıyorum. Bu yüzden lütfen dünya dışı uçan araçların var olduğu gerçeğini ortaya koymadığımı düşünmeyin, çünkü varlar. Sadece gerçek olmakla kalmıyor, aynı zamanda bizi görüntülüyor/izliyorlar." dedi.


Kanal sahibi YouTuber ayrıca daha önce, SpaceX roketinin canlı yayınını da paylaşarak roketin etrafında görünen büyük bir nesneyi gösterdi. Üstelik görüntüler adeta Game of Thrones 'dan fırlamışcasına şaşırtıcı detaylarla dolu.


Sizde aşağıdan videoyu izleyerek bu şaşkınlığa ortak olabilirsiniz. Üstelik videoda sadece Ejderhalardan değil UFO'lardan da bolca görüntü kayıtları var.


Sizce görüntülerde ki nesne nedir ?

65 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör