• Carpe

Haftanın Mutlaka İzlemeniz Gereken 7 Fragmanı

1. 21 Bridges


Manhattan'da gerçekleşen bir cinayeti konu edinen filmin başrolünde Black Panther filminden de tanıdığımız Chadwick Boseman bulunuyor. Silah seslerinin, polis sirenlerinin ve aksiyonun eksik olmadığı macera türündeki film, hikâyesiyle sizi kendine çekebilir. 21 Bridges'in vizyon tarihi ise 22 Kasım.


2.Knives Out


Dedektif Benoit Blanc'ın bir yazarın cinayet araştırmasına dâhil olması ve yaşananları konu almasıyla sağlam bir hikâyeye sahip Knives Out, 27 Kasım'da beyaz perdede olacak.

3. Jumanji: The Next Level3


İlk film ile tüm dünyada beğeni toplayan Sony Pictures yapımı Jumanji, daha fazla aksiyon ve daha fazla macera ile geri dönüyor. Son fragmanı bu hafta yayınlanan Jumanji: The Next Level; Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black ve Karen Gillan gibi önemli isimleri izleyiciyle buluşturacak. Film, 5 Aralık'ta izleyicilerle buluşacak.


4. The Irishman


Netflix yapımından biri olan The Irishman; Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci gibi önemli isimleri bir araya getiriyor. Amerikan tarihinin en büyük gizemlerinden biri olan sendika patronu Jimmy Hoffa'nın ortadan kaybolması olayını konu alan film için Netflix, bu hafta "Al Pacino, Stephen Graham ile karşı karşıya" başlıklı bir video yayınladı. Videodan da ne kadar kaliteli bir yapım olduğu anlaşılan film, 27 Kasım'da Netflix'te izleyicilere sunulacak.


5. The Grudge


Korku filmlerini seviyor ve hatta artık bu türdeki filmlerden korkmadığınızı düşünüyorsanız The Grudge (Garez) filmi, bu fikrinizi değiştirebilir. Fragmanı izlerken bile gerilim yaratan filmin sinema salonlarındaki etkisi kesinlikle çok daha farklı olacak. 18 yaş ve üstü seyirciler için uygun olan bu film, 3 Ocak 2020'de vizyona girecek.


6. The Photograph


Geçmişte yaşanmış ve günümüze taşınmış karmaşık bir aşk hikâyesini anlatan filmin başrolünde Chelsea Peretti ve LaKeith Stanfield bulunuyor. Daha önce vizyon tarihi 20 Nisan 2020 olarak açıklanan filmin bu fragmanında vizyon tarihi olarak Sevgililer Günü'ne yani 14 Şubat 2020'ye işaret ediliyor.


7. The WitcherNetflix'in son dönemde en dikkat çeken yapımlarından biri olan The Witcher dizisinin ana fragmanı bu hafta yayınlandı. Başrolünde Henry Cavill’ın yer aldığı dizinin yeni fragmanı, ana karakter Geralt hakkında bilinmeyenlere ışık tutuyor.  The Witcher’ın ilk sezonu, 20 Aralık’tan itibaren Netflix üzerinden izlenebilecek.

21 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör