• almilacanabaz96

HARRY POTTER DİZİ OLUYOR!
Yayınlandığı 2002 senesinden beri büyük bir kitleyi kendisine hayran bırakan Harry Potter film serisi,dizi oluyor! Dünya genelinde büyük bir fan kitlesi bulunan Harry Potter film serisinin dizisinin çekilmeye başlanacak olması hayranlar arasında geniş yankı uyandırdı.


The Hollywood Reparter makalesi, şu anda projeye hiçbir yazar veya yeteneğin bağlı olmadığını da belirtti. Dolayısıyla, dizi hakkında bir şey demek için şu an erken. Proje henüz konuşma aşamasında olsa bile bir Harry Potter hayranı olarak, seriyle ilgili kuşkularım mevcut. Orijinal seri o kadar güçlü bir kadroyla oluşturulmuştu ki, yeni dizi serisinin kadrosu tatmin edebilir mi bilemiyorum.


Şu aşamada, diziyle ilgili beni en çok heyecanlandıran şey; seriye Harry Potter döneminden birkaç on yıl önce başlama ihtimalinin olması. Eğer hayranların bu isteği göz önüne alınıp, Harry Potter'ın zamanından öncesi de diziye dahil edilirse hakkında birçok kısa film çekilen Çapulcular'ın hikayesini de görebiliriz. Umarım, senaristler hayranların bu isteğini geri çevirmez.

Bekleyip göreceğiz.

189 görüntüleme1 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör