• Carpe

Netflix'ten Ücretsiz Film Kampanyası


Geçtiğimiz haftalarda Türkiye'den "ücretsiz 1 aylık deneme sürümü" kampanyasını çeken Netflix'ten Türkiye için yeni bir "güzellik"


Netflix Türkiye, yeni abone olmak isteyen kullanıcıların 1 ay deneme süresinden yararlanabilmeleri için, yeni kayıt olan kişilerden ücret almıyor ve platformu özgürce kullanmaları yönünde fayda sağlıyordu. Ancak bu durumun ülkemizde ne yazık ki çok suistimal edilmesi üzerine, şirket henüz bir açıklama yapmamasına karşılık söz konusu kampanyayı ülkemizden çekmiş, yeni kampanyalar konusunda açık kapı bırakmıştı.


Ülkemize ilgi göstermeye ve müşteri memnuniyetini arttırmak isteyen Netflix'in söz konusu olaydan sonraki ilk kampanyası "Ücretsiz Filmler" oldu. Şimdilik sadece 1 adet film bulunan sistemde, yetkililer giderek daha zenginleşecek bir yelpazenin varlığından bahsetmekte.


Bu kampanyada kullanıcılar sisteme abone olmadan ve herhangi bir ödemede bulunmadan hizmet için sunulan filmlerden ücretsiz olarak faydalanabilecekler.

İlk film: "To All The Boys I’ve Loved Before"

9 Mart'a kadar ücretsiz olarak izlenebilecek film Netflix üzerinden erişebilir halde. Etkileşim oranına göre daha fazla film veya farklı kampanyalar da bizi bekliyor. Gelişmeleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

181 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör