• Carpe

The Last of Us Hayranları Müjde


Game of Thrones'un yapımcısı HBO'nun duyurusu üzerine netleşen yeni dizi projesi, The Last of Us oldu. Dizinin ne zaman çıkacağı tam olarak bilinmiyor. Ancak serinin oyunun sonuncusu ile birilikte çıkacağı düşünülmekte.


PlayStation’ın çıkardığı en başarılı oyunlardan biri olan The Last of Us, hayranlarını sevindirdi. (Ben dahil :D) Game of Thrones, Westworld ve Chernobyl gibi başarılı dizilerle ünlenen HBO kanalı, dünyanın en iyi hikaye tabanlı oyunlarından olan The Last of Us’un dizisini çekeceğini duyurdu.


Chernobyl’in geliştiricisine olan Craig Mazin’e verilen dizi projesi, senaryoda Naughty Dog’da oyun yazarı olan Neil Druckmann tarafından destek bulacak.


Sony, geçen yıl ünlü oyun serilerini TV ekranlarına getirecek PlayStation Productions’ı kurdu.

The Last of Us, God of War, Uncharted gibi oyun serilerini Sinema ve TV'ye uyarlamayı hedefleyen Sony'nin ilk somut çalışmasını HBO ortaklığı ile hayata geçirdiğini görmek oldukça güzel.


HBO'nun resmi Twitter hesabından duyurulan görsel ile son 10 yılın en iyi oyunu seçilen yapımına start verildiği resmileşmiş oldu.

Son olarak oyun içinden bu güzel şarkı ile gününüzün geri kalanını geçirebilirsiniz. Üstelik Türkçe dublajı da mevcut. :)Türkçe dublajlı versiyonu da burada.


34 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör